wt. - pt. w godz. 10-14, 15-19

Telewizja austriacka o Filharmonii

Z przyjemnością prezentujemy Państwu program, jaki został wyemitowany 8 kwietnia br. w telewizji austriackiej ServusTV, zatytułowany "Krakau - hochkultur in alten Mauern".

Ioan Holender, artysta scen operowych i wieloletni dyrektor wiedeńskiej opery, który wraz z programem "kulTOUR mit Holender" odwiedza europejskie miasta, przedstawił austrackim widzom ofertę kulturalną Krakowa, prezentując jednocześnie najpiękniejsze zakątki naszego miasta. Jednym z pierwszych miejsc, jakie odwiedził, była Filharmonia Krakowska, o której rozmawia z dyrektorem naczelnym, Bogdanem Toszą.

Zapraszamy do obejrzenia programu - fragment o naszej instytucji ok. 4 minuty materiału.